Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Na krawędzi. Tomik XII

Na krawędzi. Tomik XII - okładka
Pragnienie miłości nadaje życiu sens. Poetka rozpamiętuje gorące chwile zbliżeń i daje upust swojej tęsknocie. Miłość sprawia, że czuje się nieśmiertelna, a zarazem potrafi się w niej zatracić, aż po śmierć. Erotyki Barbary Wrzesińskiej to jeden z największych wyróżników, a zarazem niewątpliwych atutów tego tomiku.

Świadomość starości i nieśmiertelności odbija się echem w innych wierszach. Poetka wie, że rzeczywistość nie jest kolorowa i mimo, że człowiek powinien starać się jak najlepiej wykorzystać każdy dzień, często spędza swoje życie na krzywdzeniu innych czy zajmowaniu się rzeczami, które nie dają mu satysfakcji lub nie mają sensu.

Autorka pokazuje uwikłanie człowieka w odwieczny konflikt pomiędzy żądzami ciała a żądzami ducha. Nie ma również obiekcji przed rozliczeniem się z tymi, którzy ją zawiedli. Tomik Na krawędzi to zbiór utworów dojrzałej wewnętrznie pisarki, która potrafi spojrzeć wnikliwym okiem zarówno na to, co ją otacza, jak i na to, co nosi w swoim wrażliwym wnętrzu.

Tomik poezji w sprzedaży:

https://www.psychoskok.pl/produkt/na-krawedzi/ 

https://tylkorelaks.pl/967-na-krawedzi.html

Dostępna w

Autor książki

Barbara Wrzesińska

Barbara Wrzesińska

"Do pisania wierszy namówiła mnie córka Magda około trzy lata temu i obiecała, że będzie pomagać mi w drukowaniu tych wierszy. S...

O zmierzchu - okładka
O zachodzie słońca - okładka
Krzyk nocy - okładka
Wichrowe opowieści - okładka
Dziwny jest świat - okładka
Słońce za mgłą - okładka
Kołysana wiatrem - okładka

Współpracujemy z

Subiektywnie o książkach

Subiektywnie o książkach - recenzje

Portal kulturaonline.pl

Portal kulturaonline.pl jest serwisem internetowym prowadzonym przez firmę Kulturaonline.pl

BookHunter.pl

BookHunter.pl

Kosz Z Tanimi Książkami

http://koszztk.blogspot.com/

Kuźnia literacka

Kuźnia literacka