Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Wielki Comeback

Wielki Comeback - okładka
Poznaj realia polskiego przemysłu rozrywkowego. Krzysztof Kasowski powraca z barwną opowieścią o życiu muzyków, mechanizmach rządzących show-biznesem i zmianach, które wydarzyły się na przestrzeni blisko 30 lat.Jego powieść to satyra na współczesny show-biznes przeplatana wspomnieniami barwnych i tak modnych dziś lat 90. Był to czas, w którym nie rządziły portale społecznościowe, Internet nie był tak powszechny, a przyjaźń i lojalność liczyły się bardziej niż pieniądze.

Główny bohater książki – Patryk, lider najpopularniejszego polskiego boysbandu końca lat dziewięćdziesiątych (Best5 – polskiego odpowiednika Backstreet Boys) czas swoich największych sukcesów ma dawno za sobą. Sporadycznie koncertuje, nagrywa, ale funkcjonuje na marginesie branży muzycznej i tęskni za dawną sławą.

Kasowski zawsze szukał swego miejsca na muzycznej scenie, świadczą o tym fakty z jego życiorysu, które zaprezentował w książce.Nie jest to jednak autobiografia artysty, ale dla publiczności z drugiej strony sceny, tej hałasującej na koncertach, odgrodzonej od „artystów” linami i kordonem ochroniarzy – jest to lekkie wtajemniczenie w wielki świat estrady.

Dla wielbicieli muzyki dance ta książka jest niewątpliwie atrakcją, ponieważ odsłania kulisy około estradowego życia niegdysiejszych bożyszczy, którzy nadal marzą o tym, by wciąż być idolami.

Książka w ofercie sprzedaży:

https://www.psychoskok.pl/produkt/wielki-comeback/ 

https://tylkorelaks.pl/968-wielki-comeback.html 

Recenzje, opinie:

https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2021/10/922-wielki-comeback.html

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/wielki-comeback-krzysztofa-kasy-kasowskeigo-nowa-ksiazka-to-gotowy-scenariusz-na-film-wideo/ar/c13-15898603

http://autorzy365.pl/moja-ksiazka-jest-zupelnie-inna-niz-to-co-sie-pisze-wywiad-z-krzysztofem-kasowskim_a6898


Dostępna w

Autor książki

Krzysztof Kasowski, K.A.S.A.

Krzysztof Kasowski, K.A.S.A.

Krzysztof Kasowski, K.A.S.A. – artysta wciąż funkcjonujący w show-biznesie, popularny w drugiej połowie lat 90. Wywodzi się z Ki...

Współpracujemy z

Recenzje pisane emocjami

skrytka słów

Dwumiesięcznik SOFA

Dwumiesięcznik SOFA

nakanapie.pl

nakanapie.pl

Wirtualny Wydawca

http://wirtualnywydawca.pl

Kosz Z Tanimi Książkami

http://koszztk.blogspot.com/