Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Ludzkie puzzle

Ludzkie puzzle - okładka
„Ludzkie puzzle” są historią człowieka, ludzi, którzy szukając szczęścia i miłości, tracą je nieustannie. Jest to opowieść o pętli miłości, zbrodni i szaleństwa. Od czasów II wojny światowej do współczesnych. To historia, w której bohater, bohaterowie chcą znaleźć sens swojego życia. Jak większość ludzi szukają go w miłości. Pogrążają się w szaleństwie, gdy tracą ją.

Z bohaterami przeżywamy II wojną światową, jak i czas po wojnie. Ze względu na tajemnicę, której wyjaśnienie poznajemy przy końcu, autor zmusza nas do zastanowienia się na naszym bytem na Ziemi. Na wielu stronach książki czas jest względny. Znajdziemy w niej momenty dramatyczne jak i komiczne. Ale najważniejszym jej przesłaniem jest, aby nie przestawać poszukiwać celu naszej ziemskiej wędrówki. Łatwiej jest być złym człowiekiem lub pogrążyć się w rozpaczy. Trudniej starać się budować coś pozytywnego samotnie. Bohaterowie opowieści gonią wciąż własny ogon, zamiast starać się wyjść poza wąskie, egoistyczne spojrzenia na siebie samego we wszechświecie.

„Ludzkie puzzle” to historia wielkiej miłości, która niestety nie jest dana nam wszystkim. Wielu z nas przez jej brak pogrąża się w depresji i szaleństwie. Jest to również opowieść o zbrodni i złu, które wielokrotnie zwycięża istniejące w nas dobro.


Książka w ofercie sprzedaży:

https://tylkorelaks.pl/1006-ludzkie-puzzle.html 

https://www.psychoskok.pl/produkt/ludzkie-puzzle/


Recenzje, opinie:

http://autorzy365.pl/ludzkie-puzzle-powiesc-ktoa-nalezy-traktowac-jak-ukladanke_a7026

https://sztukater.pl/ksiazki/item/38076-ludzkie-puzzle.html

http://autorzy365.pl/opowiesc-ta-trzeba-czytac-dokladnie-wywiad-z-maksymilianem-bronem_a7034

Dostępna w

Autor książki

Maksymilian Bron

Maksymilian Bron

Rocznik 1979r. Pracuje jako nauczyciel. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych jego wiersze ukazały się w „Cogito” oraz w tomikach p...

Zagubiona nieśmiertelność - okładka
Na wpółświadomy. Powtarzając za samym sobą - okładka
Odwrotność Raju - okładka

Współpracujemy z

Portal DOKiS.PL

Dolnośląska Kultura i Sztuka DOKiS.PL. System prom. inf. i kalendarz imprez kulturalnych

górowianka

górowianka

Królowa moli

Królowa moli

Fundacja  Polonia Union

Fundacja Polonia Union

Poligon domowy

Poligon domowy