Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Czarny skorpion

Czarny skorpion - okładka

„Czarny skorpion” to historia opowiadana przez piłkarza, nagle i tragicznie rozdzielonego w młodości z przyjacielem tajemniczym wypadkiem. Poszukiwania nie przynoszą efektu – rodzice chłopaka agresywnie go zbywają i wkrótce wyprowadzają się. Słuch o Lee ginie, zostaje tylko pamięć. I ta pamięć nie przemija. Płyną lata, narrator osiąga kolejne sukcesy, dorabia się statusu, lecz nie odczuwa szczęścia. Postać zaginionego przyjaciela tkwi w jego umyśle, nie dając mu spokoju. W końcu, po latach, korzystając z pozycji, dowiaduje się prawdy i robi wszystko, by pomóc okropnie potraktowanemu przez ludzką zawiść Lee. Zatrudnia go u siebie i bierze pod swoje skrzydła. Okazuje się, że, nie mając o tym pojęcia, kierując się litością, daje pracę także człowiekowi odpowiedzialnemu za wszystkie cierpienia Lee i jego rodziny. Trudno mu jest to wybaczyć, zresztą nie tylko jemu. Jest jednak ktoś, kto to potrafi. Ale czy przebaczenie jednego człowieka jest silniejsze od żądzy zemsty drugiego?

Czarny skorpion

Dostępna w

Autor książki

Michał Majewski

Michał Majewski

Nazywam się Michał Majewski, jakiś czas temu przekroczyłem magiczną granicę 40-tki, jestem lektorem języka angielskiego i tłum...

Amerykański sen - okładka
Kiedy kochasz kobietę - okładka
Zaśpiewaj mi Elvisa Michał Majewski - okładka