Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Miłość Ci wszystko policzy, Kochanie

Miłość Ci wszystko policzy, Kochanie - okładka
Zadzwonił do mnie Krzysztof Jackowski i pierwsze o co mnie zapytał to czy wydałem już moją książkę. Dnia 10/09/2022 o godzinie 15:11 w sobotę odebrałem telefon od najsłynniejszego polskiego jasnowidza, który siedział w poczekalni do gabinetu dentysty a On pierwsze o co mnie spytał to czy wydałem już moją książkę jakiej promocja jest przewidziana i ustalona na 10/10/2022. Na moje pytanie dlaczego właśnie to go ciekawi a nie sprawa rodzinna z jaką się do niego zwróciłem kilka dni wcześniej Pan Krzysztof Jackowski, najbardziej znany na świecie, polski jasnowidz, odpowiedział mi, że ilekroć pomyśli o mojej sprawie rodzinnej z jaką się do niego zwróciłem, to od razu kojarzy mu się moja książka. Było to dla mnie bardzo miłe i zaskakujące.
Porozmawialiśmy 13 minut do chwili kiedy Pan Krzysiek został poproszony o wejście na umówiona wizytę do dentysty.
W tej naszej rozmowie Pan Krzysztof Jackowski nagle sam powiedział, że chętnie zaproponuje do przeczytania moją książkę ludziom słuchającym i oglądającym jego kanał na You Tube, ponieważ podczas naszej rozmowy bardzo zadziwiło go i bardzo mu się spodobało kilka moich stwierdzeń, ocen, opinii jakie są zawarte w mojej książce. Sam nigdy bym nie śmiał zaproponować najskuteczniejszemu jasnowidzowi w Polsce żeby reklamował mnie i moją książkę na Jego popularnym kanale medialnym.
Gadaliśmy o programie losu życia jaki można przewidzieć i jaki jest ukryty oraz o matematycznym tego dowodzie zapisanym w historii kosmosu. I On i ja pamiętamy jak Pan Krzysztof zachwycał się „Kwantechizmem” autorstwa Dragana.
Moja książka przekracza te kwestie i zaskakuje skojarzeniami matematyki, geometrii, etyki, religii.
Na 100% Pan Jackowski dostanie ode mnie w prezencie egzemplarz z moim autografem i dedykacją. I jestem pewny, że pamiętając swoją deklarację wspomni o tym na jego kanale medialnym.
Dnia 13.09.2022 znowu zadzwonił do mnie Pan Krzysztof Jackowski o godzinie 20:11 i przez 35 minut rozmawialiśmy o bardzo dziwnej i zawiłej sprawie dotyczącej mnie i mojej najbliższej mi rodziny. Kwestia niby prosta i banalna przebudowała się w straszny konflikt pokoleniowy.
Jak trudno i ciężko jest dojść do prawdy i prawdę osiągnąć?
O tym właśnie jest moja książka.
O paradzie błędów, pomyłek, kłamstw, oszustw, manipulacji, i o głupocie ludzkiej z jaką zestawiona jest mądrość faktycznych zjawisk sytuacji zamiast fałszywych interpretacji, opisów, wyjaśnień nie tłumaczących wydarzeń poprawnie ani właściwie takimi jakie są.
Pytanie jest jedno: czy najbardziej wiarygodny jasnowidz z Polski zainteresował by się moją książką w sposób dobrowolny i intuicyjny oraz instynktowny gdyby to była książka głupia i nic nie warta?
Bo przecież jej nie czytał, jeszcze nie wyszła na rynek wydawniczy, nie przesyłałem mu jej treści elektronicznej…
To tyle.
Logicznie oceniając i wydając wyrok druga i trzecia część książki pod wspólnym tytułem ,,Miłość Ci wszystko policzy, Kochanie,, może wstrząsnąć mądrymi i rozsądnymi ludźmi. Te dwie części to ,,Cud myślenia i czucia,, oraz „My Wieloświaty”. To treści dla wnikliwych badaczy rzeczywistości z otwartą świadomością i krytycznymi umysłami. Krytycznie sprawdzającymi fakty historyczne i odkrycia naukowe.

Trzecia część zbioru umieszczona w nim jako „wstęp” to „Autorytet ZŁA”. Jest to rozrywkowa część w formie komediowego kryminału erotycznego opisującego prześmiewczo ale jednocześnie bardzo dokładnie ludzkie życie na tej dziwnej planecie na początku XXI wieku.
Miłego czytania.

Książka w ofercie sprzedaży

https://www.psychoskok.pl/produkt/milosc-ci-wszystko-policzy-kochanie/ 


Dostępna w

Autor książki

Jacek Poncyliusz

Jacek Poncyliusz

Jacek Poncyliusz, autor książki "My Wieloświaty".

My Wieloświaty - okładka
Cud myślenia i cud czucia. Terapia wszechświatem, leczenie kosmosem - okładka

Współpracujemy z

tuWroclaw.com

Portal tematyczny miasta Wrocław, zawierający najświeższe wiadomości z miasta

Książka Mój Świat

Blog osobisty Pauliny Wiśniewskiej

Zapomniana Biblioteka

Zapomniana Biblioteka

Park literacki

Park literacki

zaczytanaksiazholiczka

http://zaczytanaksiazholiczka.blogspot.com/