Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Państwo 1

Państwo 1 - okładka
Historia osadzona w świecie antyutopijnym, gdzie autor ostrzega jak może wyglądać świat, gdy prowadzona polityka opiera się na radykalnych poglądach.

Od upokorzenia (aksamitnego niewolnictwa) do buntu (aksamitnej rewolucji). Od „Prawo miało nas chronić” do „Niewolnice – nigdy więcej!”. Po drodze poleje się krew – nie tylko wskutek nielegalnej aborcji, ale też zabójstwa w afekcie.

Będzie gwałt i strach, ale będzie również współczucie i solidarność.

To w błyskawicznym skrócie historia kobiet w mizoginistycznym Państwie, które powstało, by w sposób usankcjonowany przez prawo ograniczyć prawa kobiet.

Jackowiak obnaża obłudę „porządku”, w którym prawo za pomocą wzniosłych zapisów i regulujących wszystko paragrafów służy jednej grupie do zdominowania i podporządkowania sobie innej. Prawo – także w formie konstytucji – jest zatem parawanem, fasadą, za którą działa zorganizowany i bezwzględny aparat represji, eliminujący kijem wrogów systemu i nagradzający marchewką jego zwolenników.


Książka w ofercie sprzedaży:

https://www.psychoskok.pl/produkt/panstwo-1/

Recenzje i opinie:

http://autorzy365.pl/panstwo-w-panstwie-1_a7184


Dostępna w

Autor książki

Damian Jackowiak

Damian Jackowiak

Pisarz wiecznie szukający nieodnalezionego, ale i jeszcze nieokreślonego. Świat traktuje jako encyklopedię wiedzy, gdzie definic...

Gdybym umiał zaśpiewałbym tobie serenadę - okładka

Współpracujemy z

ProPosterus

Portal literacki Proposterus.com. Proposterus-to nowy wymiar kultury i sztuki.

Książka Mój Świat

Blog osobisty Pauliny Wiśniewskiej

Czytadełko

Czytadełko

wywrota.pl

wywrota.pl

Portal Pisarski

Portal Pisarski