Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Zen gotowania pieniędzy

Zen gotowania pieniędzy - okładka
Poradnik dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym, w tym finansowym. Jak zaznacza sam autor, to opowieść o tym, jak zmienić źródło problemu i jego przyczynę, a mianowicie świadomość finansową. Autor sam przez wiele lat zgłębiał tematykę pieniądza w swoim życiu, i doszedł do wniosku, że źródłem naszych problemów z pieniędzmi jest błędne podejście, które wyklucza pieniądz ze sfery medytacji. Tylko na drodze poznania siebie i połączenia pieniędzy z duchowością jesteśmy w stanie zrewolucjonizować swoje życie finansowe. Książka opiera się na koncepcji Mnicha Finansowego – to ktoś, kto traktuje pieniądze jako profanum, a rozwój duchowy jako sacrum. Przez całą opowieść przewijają się cytaty Mnicha, ale nie tylko – każdy z nich wnosi nową wartość do omawianego zagadnienia.

"Obecnie, w chwili pisania tej książki, Mnich Finansowy to świadomość finansowa, którą rozwijam w sobie. Łączę duchowość z pieniędzmi poprzez drogę poznawania siebie. Jedną ze zmian, którą wprowadziłem, to praktyka medytacji z wizualizacją. Pieniądze są tam pluszowymi misiami, z którymi bardzo lubię przebywać.

Kiedy więc myślisz o pieniądzach, zawsze pamiętaj, że to twoje myśli zmienią sposób, w jaki zarządzasz nimi i w jaki sposób je zarabiasz. Wiele razy, gdy przeżywamy kryzys, zwykle myślimy o rzeczach, których nie mamy. To jest zasadniczy błąd. Nie myśl o tym, czego nie masz, nie lituj się nad sobą. Negatywne myśli nie dają pozytywnych rozwiązań".

Pozycja polecana szczególnie tym, którzy pasjonują się rozwojem osobistym, psychologią oraz chcą pogłębiać swoją świadomość finansową i poprawić swoją relację z pieniędzmi.

  Jest to świetne opracowanie doświadczonego autora, który w prosty i przejrzysty sposób opisuje, jak rozwijać swoją świadomość finansową na drodze poznania siebie. Podaje konkretne przykłady, wsparte swoim doświadczeniem i badaniami, oraz formułuje proste zasady i zalecenia, dzięki którym łatwo można wdrożyć w swoje życie realne zmiany.

Całość jest urozmaicona ciekawostkami związanymi z historią pieniądza.

Książka w ofercie sprzedaży 

https://www.psychoskok.pl/produkt/zen-gotowania-pieniedzy/

Dostępna w

Autor książki

Robert Frankowski

Robert Frankowski

Robert Frankowski autor książki Zen gotowania pieniędzy.

Współpracujemy z

Aleksandrowe myśli

Aleksandrowe myśli

Zapatrzona w książki

Zapatrzona w książki

Czytadełko

Czytadełko

nakanapie.pl

nakanapie.pl

Poligon domowy

Poligon domowy