Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Książki na temat leczenia uzależnień

Nadużywanie narkotyków i uzależnienie od alkoholu to poważna choroba, która nęka miliony Polaków. Bez względu na to, gdzie ktoś znajduje się na swojej drodze leczenia uzależnień, warto mieć osobiste grupy wsparcia i znać historie innych, którzy rozumieją czym jest uzależnienie. Jest to również pomocne dla przyjaciół i członków rodziny osób przechodzących proces zdrowienia. Chociaż podręczniki samopomocy nie są rozwiązaniem na długoterminową rekonwalescencję, mogą być bardzo pomocne w zachowaniu emocjonalnej trzeźwości podczas całej podróży zdrowienia. Nie ma zamiennika kompleksowego programu leczenia dla osób, które zmagają się z nadużywaniem substancji odurzających, ale czytanie prawdziwych historii tych, którzy mieli podobne doświadczenia, może być doskonałym komplementem leczenia.

W dzisiejszym świecie istnieje poradnik na wszystko. Książki te dostarczają porad, informacji i motywacji do poprawy określonego aspektu życia. Napisano niezliczoną ilość książek o tym, jak przezwyciężyć uzależnienie i jak przywrócić życie na właściwe tory. Poniżej znajdują się niektóre z najpopularniejszych obecnie dostępnych książek na temat uzależnień - poznaj je wszystkie:


Książki o uzależnieniach - https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-o-uzaleznieniach/ 

W kręgu UZALEŻNIEŃ – od czego można się uzależnić? - https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/w-kregu-uzaleznien-od-czego-mozna-sie-uzaleznic/ 

Uzależnienia - poznaj książki - https://www.psychoskok.pl/tag-produktu/uzaleznienia/


Współpracujemy z

Kultura słowa

Kultura słowa

Zapiski spod poduszki

Zapiski spod poduszki

Vega czyta

Vega czyta

Lubimy czytać

Lubimy czytać

Portal Pisarski

Portal Pisarski