Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Książki o śmierci i umieraniu

Aktywne poszukiwanie informacji na temat śmierci i umierania może zabrzmieć makabrycznie, ale jako ludzie, czy tego chcemy, czy nie, interesujemy się tematem śmierci i umierania.

Czytanie o umieraniu może być w rzeczywistości bardzo pomocnym i praktycznym zajęciem, które służy wielu celom. Czytanie o śmierci może pomóc nam przejść przez różne etapy procesu żałoby, może pomóc nam zmierzyć się z naszymi lękami przed śmiercią, a także może być przydatne, gdy u Ciebie lub bliskiej osoby zdiagnozowano śmiertelną chorobę.


Przewodnik po zaświatach – co powinieneś wiedzieć, zanim odejdziesz (audiobook)https://www.psychoskok.pl/produkt/przewodnik-po-zaswiatach-co-powinienes-wiedziec-zanim-odejdziesz-audiobook/

Łatwo jest zamiatać temat śmierci pod dywan, dopóki nie stracimy kogoś, kogo kochasz, lub sam nie staniesz przed ostateczną diagnozą, ale zachęcamy Cię do poznania odpowiedzi na pytania i obawy. Istnieją dosłownie tysiące książek na temat śmierci i umierania, ale tutaj zebraliśmy małą listę lektur (w przypadkowej kolejności) godnych polecenia. 


Książki z motywem śmierci  https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-z-motywem-smierci/

Książki o śmierci  https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-o-smierci/ 

Poznaj dowody na życie po śmierci  https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/poznaj-dowody-zycie-smierci/


Współpracujemy z

Virtualo

Virtualo to księgarnia internetowa oferująca szeroki dostęp do książek w formie cyfrowej.

Subiektywnie o książkach

Subiektywnie o książkach - recenzje

BookHunter.pl

BookHunter.pl

Nowe horyzonty

http://nhoryzonty.blogspot.com

Wirtualny Wydawca

http://wirtualnywydawca.pl