Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Listopadowe nowości wydawnicze - poleca Wydawnictwo Psychoskok

Listopad przedstawia się korzystnie. Ukazały się niesamowite książki, gatunkowo różnorodne, toteż wrażeń nie będzie brakować.

Jesienna aura jest dogodna, by oddać się czytaniu. Jeśli nie brakuje odpowiedniej literatury depresja i znudzenie na pewno nas nie dopadną. Proponujemy sięgnąć po zajmującą książkę i dać się „przenieść” w zupełnie inny świat.

Na rynku wydawniczym nie brakuje pozycji, jednak skupmy się na nowościach. Niektórych pewnie wyczekujecie ze zniecierpliwieniem, inne będą dla Państwa zupełną niespodzianką. Zapowiedzi książkowe listopada przedstawiają się imponująco. Należy zapoznać się ze wszystkimi i zachować w pamięci, by w dogodnym terminie wziąć się za czytanie.


Uśpiona - Anka Mrówczyńska

Premiera – 26 listopad 2018r.

Kategoria: Thriller

http://www.psychoskok.pl/produkt/uspiona

 

Pozycja, która zaskoczy niejednego wytrawnego Czytelnika. Mroczny thriller psychologiczny wzbudzi w Was przerażenie.

Zostaniemy obserwatorami szokującego zajścia. Ojciec ginie na oczach, przerażonego rodzeństwa. Zbrodni dopuszcza się Andrzej. Jego determinacja udowodni nam, że musiał długo przygotowywać się do owej chwili. Niespodziewanie na całe zdarzenie wchodzi matka, którą elektryzuje przerażająca scena. Co zrobi Andrzej? Czy pozwoli, by matka zawiadomiła policję o tym co się stało? Czy zbrodnia usprawiedliwia fakt, że zamordowany przez wiele lat był katem Andrzeja?

Zaskakujące zwroty akcji sprawią, że z trudem będziemy mogli oderwać się od lektury. Wątpliwości będzie wiele, do końca nie będziemy mieć pewności, która z przedstawionych wersji w rzeczywistości okaże się być prawdziwa.

Finezja uczuć – Aneta Krasińska

Premiera – 14 listopad 2018 r.

Kategoria: Romans i erotyka

http://www.psychoskok.pl/produkt/finezja-uczuc-wydanie-ii-poprawione-i-uzupelnione

 

Wspaniała powieść ukazująca potęgę ludzkich uczuć. 

Alicja i Adam, młode małżeństwo, całkiem zwyczajne. Ona pielęgnuje dom i szczęście rodzinne. On, typowy pracoholik, walczy by zapewnić rodzinie dostatnie życie. Kobieta coraz boleśniej doświadcza samotności. Brakuje jej ciepła i oparcia. Gdy na drodze kobiety staje Mariusz, miejscowy ksiądz, uśpione uczucia odzywają się ze zdwojoną siłą. Początkowo będzie to tylko zauroczenie wspólną pasją. W rezultacie Alicja zdobędzie się na chwilę słabości.

Dzięki lekturze ocenimy czy w purytańskim kraju miłość do księdza ma prawo bytu? Czy można wybaczyć zdradę? Czy miłość zwycięży wszystkie przeciwności jakie staną na drodze naszych bohaterów?

 

Nigdy nie mówię nigdy - Marta W. Staniszewska


Premiera – 29 listopad 2018r.

Kategoria: Romans i erotyka

http://www.psychoskok.pl/produkt/nigdy-nie-mowie-nigdy

 

Pełna miłości i erotyki powieść, w której nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przedstawiona  historia uczucia rodząca się między Samanthą i Henrym pełna jest niejasności.

Samantha, ambitna bizneswoman, której prowadzenie własnej firmy staje się  pasją. Liczne sukcesy sprawiają, że czuje się kobietą spełnioną, a liczne, niezobowiązujące flirty pozwalają uzyskać substytut „normalnej” relacji. Nie planuje trwałych związków. Na nic zdadzą się upomnienia kuzynki. Zmiana nastąpi, gdy na drodze trzydziestoletniej Samanthy pojawi się Henry. Czy ostatecznie ulegnie sile rodzącej się miłości? Czy związek zakończy się szczęśliwie?

Niczego nie świadomi kochankowie, nie wiedzą że relacja da początek serii pechowych wydarzeń, mogących przyczynić się do katastrofy.

 

Bez wyjścia - Lidia Tasarz


Premiera – 23 listopad 2018r.

Kategorie: Książki psychologiczne, Thriller

http://www.psychoskok.pl/produkt/bez-wyjscia

 

Długo oczekiwana, druga część powieści „Nić Ariadny”, prezentującej skomplikowaną historię Agaty. Kobieta traci pamięć, nie wie kim jest. Wszystko obok zdaje się być obce i niepojęte. Długo walczy, by odzyskać swą tożsamość. Jednak wciąż, coś budzi zastrzeżenia, aczkolwiek nie sposób wyjaśnić co.

Agata zmierzy się z nietypowymi incydentami. Otrzymuje telefon od mężczyzny, który podaje się za brata nieżyjącego ojca. Niespodziewanie zostaje wezwana do pracy, by wziąć udział w intrygującej misji. Co więcej, w pobliżu zjawia się do złudzenia podobna do niej kobieta. Ostatecznie Agata zostaje uprowadzona. Czy istnieje dla niej ratunek?

 

Dziwny jest świat - Barbara Wrzesińska

Premiera – 12 listopad 2018r.

Kategoria: Poezja

http://www.psychoskok.pl/produkt/dziwny-jest-ten-swiat

 

Kolejny, ósmy już tomik poetycki Barbary Wrzesińskiej. Poetka daje poznać się czytelnikom, jako uważna obserwatorka codzienności. Zebrane wiersze są w stanie przemówić do każdego, albowiem poruszają egzystencjalną tematykę.

„Życiem pisane”, tak można pokrótce opisać tomik. Starannie dobrane słowa pozwoliły poetce ukazać to, co ponad wszystko nas porusza, cieszy, nurtuje i zastanawia. Możemy być pewni, że momentów pełnych refleksji nam nie braknie.

 „Na mnie już czas

w tę podróż wyruszyć

co zabrać masz

człowieku co musisz

co tam potrzebne

bo długa podróż

nic

bo w niebie

dadzą cię Bogu…” - Barbara Wrzesińska

Dla naszych najmłodszych Czytelników mamy również wspaniałą ofertę listopadowych nowości. 

Mitek. Część 2. Mitek w Państwie Zielonych Mieczy. Powrót Mitka do ogrodu - Joanna Barthel


Kategoria: Literatura dla dzieci

http://www.psychoskok.pl/produkt/mitek-czesc-ii/ 

Kontynuacja przygód Kacperka z pierwszej części książki pt. Mitek

Tym razem nasz mały bohater odwiedza wraz z mamą ciocię Emmę.

Rodzina spędza bardzo przyjemnie czas nad stawem. Gorące słońce, spokojna woda i lekki, przyjemny podmuch wiatru sprawił, że Kacperek zaczął zasypiać na kocu. Nagle usłyszał z daleka pewien głos. Najpierw pomyślał, ze to jego przyjaciel, ślimaczek Mitek. Okazało się jednak, że to szumią trzciny, wołając chłopca do siebie. I tak Kacperek znalazł się w Państwie Zielonych Mieczy.

Jakie przygody spotkały go w tajemniczej krainie? Czy towarzyszył mu najlepszy przyjaciel?

Bajka w sposób bardzo mądry uczy, że prawdziwa, szczera przyjaźń przetrwa wszystko. Największe trudy, problemy, czy przykrości.


Psotne nutki - Joanna Sztroman

Kategoria: Literatura dla dzieci

http://www.psychoskok.pl/produkt/psotne-nutki/ 

Książka dla wszystkich milusińskich, w szczególności dla przedszkolaków, które są bardzo ruchliwe i ciekawe świata. Zawiera dwanaście rymowanych utworów o różnej tematyce.

Bohaterami są zwierzęta, owady, ludzie, a nawet i przedmioty, jednak wszystkich łączy wspólny mianownik – muzyka, taniec i śpiew. Pojawiają się tu nazwy instrumentów, głosów wokalnych, tańców, słowa takie jak nuta, gama, koncert, opera, aria, uwertura, balet, kameralna orkiestra, dyrygent, batuta, program, premiera, kataryniarz, rytm, tempo, akompaniament, gestodźwięki, przyswajanie których ułatwia rytm i rym. Każdy z utworów prowokuje do zabawy i działania w grupie, do rozpoznawania i nazywania emocji, poznawania tradycji i przyswajania norm społecznych, do poznawania znaczenia nowych słów.