Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Ludowe wierzenia nadal wzbudzają lęk i niepokój

Kiedy w 59 roku Damrokę rozszarpały wilki, nikt nie spodziewał się, że zostanie nawką – duszą przedwcześnie zmarłego pozbawionego cielesnej postaci. Nikt nie spodziewał się, że będzie poszukiwać wcielenia wiele lat później. I nikt nie spodziewał się, że wybór padnie na Paulinę – jedną z czteroletnich bliźniaczek, która zaufa starszej pani spotkanej podczas zabawy. Rozpocznie się walka o to, co w życiu najważniejsze – rodzinę. Oriana podejmie trud i wraz z przyjaciółmi ruszy na poszukiwanie córki oraz będzie walczyć o jej bezpieczeństwo. Podróż przyniesie jej znacznie więcej niż się spodziewa.

„Klątwa Nawii” to już druga część przygód Oriany i jej rodziny, którą wcześniej mogliśmy poznać w powieści „Południca ze Świątyni Słońca”. Tym razem słowiańska mitologia przeplata się z miejscowymi legendami, które odkrywają tajemnicze historie okolic Lubelszczyzny i Roztocza. To trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji, ale też okraszona humorem powieść o pokonywaniu swoich lęków, sile uczucia, więzach rodzinnych i miłości. A wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów i tajemniczych pogańskich podań.

Więcej na stronie: http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/zlo-czeka-okazje-zeby-sie-odrodzic

Książka do kupienia na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/klatwa-nawii

https://bonito.pl/k-1047096-klatwa-nawii

https://www.nieprzeczytane.pl/Klatwa-Nawii,product1018827.html 


Załączniki