Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Najlepsze książki o borderline

Książek o borderline na rynku wydawniczym nie brakuje. Trudno powiedzieć na ile z nich można polecić komuś, kto pragnie dowiedzieć się więcej o tym zaburzeniu osobowości. Wiele z nich skierowana jest do specjalistów – psychologów i psychiatrów, a używane w nich nazewnictwo może być niezbyt jasne dla przeciętnego czytelnika. Z innej strony, wątek borderline poruszają również osoby bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania, czy też zmagających się z problemem borderline na co dzień.

Tworzone treści nie powinny wprowadzać w błąd czytelnika i powielać stereotypy. Osoba dotknięta tym zaburzeniem, niestety nie przejawia zdrowej zdolności do myślenia i odczuwania siebie. Wywołuje to problemy w ich codziennym życiu. Ludzie martwią się swoim obrazem siebie i trudniej jest im zarządzać swoimi emocjami. Na skutek zmiany zachowania cierpią również z powodu niestabilnych relacji z innymi. Proponujemy Ci najlepsze książki na temat zaburzeń osobowości z pogranicza. Są to wyłącznie książki o borderline napisane w sposób zrozumiały, a równocześnie bazujące na solidnych podstawach naukowych.


Jak żyć z osobą cierpiącą na borderline?  - https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/jak-zyc-z-osoba-cierpiaca-na-borderline/ 

Książki o borderline - https://www.psychoskok.pl/tag-produktu/borderline/

Cykl autobiograficznych książek o borderline Anki Mrówczyńskiej - https://tylkorelaks.pl/973-seria-mlody-bog-z-petla-na-szyi.html

Autobiograficzne książki o borderline  - https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/autobiograficzne-ksiazki-o-borderline/ 

Współpracujemy z

Autorzy365.pl

Portal dla czytelników książek przedstawiający autorów książek oraz dostępne na rynku książki.

Park literacki

Park literacki

datapremiery.pl

datapremiery.pl

Recenzje Agi

Recenzje Agi

Wirtualny Wydawca

http://wirtualnywydawca.pl