Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

O wydawnictwie

Historia wydawnictwa sięga roku 2011, kiedy to ukazała się pierwsza książka jednego ze współzałożycieli ,,Psychoskoku”. Obecnie wydajemy kilka pozycji miesięcznie. W ofercie wydawnictwa znaleźć można powieści obyczajowe, sensacyjne, romanse, dramaty, kryminały, fantasy, bajki, poradniki, felietony, poezję…

Tematyka wydawanych przez nas publikacji spełnia oczekiwania i wymagania wytrawnych Czytelników, jak i osób zaczynających swoją przygodę z literaturą. Do końca 2016 roku wydaliśmy około 250 tytułów drukowanych oraz 700 e-booków. Współpracują z nami Autorzy mieszkający w Polce, jak i poza granicami kraju. W minionym roku poszerzyliśmy swoją działalność o tłumaczenia Autorów zagranicznych. Początkowo ukazały się dwa tytuły japońskiego pisarza Natsume Sōsekiego, a w bieżącym roku zostaną wydane powieści rosyjskich prozaików – Andrieja Płatonowa i Wiktora Pielewina.

Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami nasze książki dostępne są w wielu hurtowniach: Ateneum, Bonito, Azymut, Motyle Książkowe, Dictum, Super Siódemka, Wikr oraz w księgarniach stacjonarnych i internetowych: Bonito, Empik, Księgarnie Beta, Książnica i wielu innych.

Ucząc się na wcześniej popełnianych błędach, cały czas rozwijamy się, podnosząc swoje kwalifikacje i kompetencje, a nabyte doświadczenie przekładamy na wyższą jakość obecnie wydawanych książek. Aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach literackich takich jak: targi książki (Warszawskie Targi Książki, Wrocławskie Targi Dobrych Książek, Międzynarodowe Tragi Książki w Krakowie), konkursy i plebiscyty.

Debiutantom dajemy szansę zaistnienia na rynku wydawniczym. Dzięki naszemu wsparciu wielu z nich osiągnęło popularność, mając na koncie kilka książek, cieszących się dużym powodzeniem wśród Czytelników.

Śmiało możemy też pokusić się o stwierdzenie, że każdy miłośnik książki odnajdzie utwór, obok którego nie przejdzie obojętnie.

Współpracujemy z

górowianka

górowianka

Zapomniana biblioteka

zapomniana biblioteka

Zapatrzona w książki

Zapatrzona w książki

wywrota.pl

wywrota.pl

Kuźnia literacka

Kuźnia literacka