Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

„Przygoda czeka tuż za rogiem” - rozmowa z Pati Maczyńską

Wywiad z Pati Maczyńska, autorką trylogii „Dziedzictwo Południcy”. Niedawno ukazała się ostatnia część serii - „Skarb Szeptuchy”.

Swego czasu Świątynię Słońca na Roztoczu oczarowała i zasmuciła Pati Maczyńską na tyle, że z czasem doczekała się „przedłużenia” swej historii w jej książkach.


Czytelnicy przyznają, że każda kolejna część trylogii „Dziedzictwo Południcy” okazała się ciekawszą i bardziej zaskakującą od poprzedniej.  

 

Pani Patrycjo, na początek proszę, choć pokrótce o sobie opowiedzieć. Zdaje się Pani być niezwykle ciekawą osobą, skoro określa się Pani „trochę zwariowaną, samodzielną mamą” i przyznaje, że pomimo dysleksji pisze. Znaczenie ma również fakt, że na co dzień pełni Pani odpowiedzialną funkcję pielęgniarki onkologicznej.


Zawsze mam problem, żeby o sobie opowiadać. Jestem położną, nie pielęgniarką, i pracuję na oddziale onkologicznym. Jestem też samodzielną mamą, choć w tej chwili mój syn już dorasta. A określenie „trochę zwariowana” jest raczej eufemizmem. Kocham podróże i legendy, szczególnie związane z moim regionem. W moich książkach staram się właśnie, aby te historie nie zostały zapomniane.

Więcej przeczytasz na stronie: http://autorzy365.pl/przygoda-czeka-tuz-za-rogiem-wywiad-z-pati-maczynska_a5848


Książka w sprzedaży na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/skarb-szeptuchy/Współpracujemy z

Zapiski spod poduszki

Zapiski spod poduszki

webook.pl

webook.pl

wywrota.pl

wywrota.pl

dlaLejdis.pl

dlaLejdis.pl - portal dla Kobiet

Kulturalne rozmowy

Kulturalne rozmowy