Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Psychologiczne odbicie - wniknij w świat mafii i przestępców

Świat mafii i przestępców, strzały, broń, niebezpieczny klimat kolejnych misji, ciągłe napięcie i wątpliwości. W samym środku tego świata za namową Konrada i na własne życzenie znalazła się Liza.

Nie trafiła tam przez przypadek. Lata ćwiczeń na strzelnicy, aktywny tryb życia i niezaprzeczalne predyspozycje psychologiczne sprawiły, że bez większego problemu odnalazła się w pracy, wymagającej od niej wyrafinowanej gry z przestępcą. A po godzinach próbuje żyć normalnie w otoczeniu ukochanych zwierzaków, znajomych i rodziny. Podświadomie licząc, że w końcu pozna kogoś interesującego. Nie przez przypadek przyciąga do siebie właśnie Ivana.

Autorka książki, pisząca pod pseudonimem Maskarada nie chce skupiać się na samych kulisach pracy głównych bohaterów. Choć trzeba przyznać, że zarysowanej akcji niczego nie brakuje. Nie jest zbyt prosto, ale też nieprzekombinowanie. Wszystko w efekcie zmierza do motywów znanych i cenionych. Uczucie, tajemnica, intryga. I tyle – czyli świetne tło akcji, na którym doskonale można przedstawić złożone postaci, ukazać mechanizmy podejmowania decyzji. Powieść „Psychologiczne Odbicie” jest dowcipna, inteligentna, z dobrze poprowadzoną pierwszoosobową narracją. Jest to znakomite studium złożoności ludzkiej psychiki i dążenia do zrozumienia własnego siebie. Z czym nie każdy potrafi się uporać.

Więcej na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/psychologiczne-odbicie