Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Rozdroże myśli w słowach i obrazach

Rozdroże myśli w słowach i obrazach to zbiór poezji wpisujący się w nurt liryki osobistej, większość zawartych w tomiku wierszy ma charakter niezwykle kameralny, a wręcz intymny. Autorka skupia się na swoich przeżyciach wewnętrznych, odwołując się do towarzyszących jej emocji, myśli i uczuć.

Niezwykle precyzyjnie oddaje nastrój chwili: nostalgię, szczęście, tęsknotę. Autorka za pomocą zwięzłego i przystępnego języka jest w stanie wyrazić swoje głębokie przemyślenia na temat zastanej rzeczywistości. Przy okazji podejmuje najistotniejsze dla ludzkiej egzystencji problemy – duchowe, religijne, filozoficzne. Wiersze pisane są w ciągu dwóch lat w trakcie pobytu w Polsce oraz podróży po Niemczech, Holandii, Turcji – odnajdziemy w nich fascynację kulturą orientalną Bliskiego Wschodu. 

Utwory oddają malowniczy krajobraz, różnorodność i bogactwo przyrody, urok nadmorskich plaż, a także radość związaną z pobytem w Turcji. Piękno i symbolika krajobrazów została przez Esemirę przełożona na język literacki. W ten sposób powstały wiersze, które są liryczną widokówką z podróży.

Współpracujemy z

Książka Mój Świat

Blog osobisty Pauliny Wiśniewskiej

Recenzje Silvany

Recenzje Silvany

Lubimy czytać

Lubimy czytać

eKulturalni.pl

eKulturalni.pl

wywrota.pl

wywrota.pl