Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

S.N.U.F.F. - Wiktor Pielewin - zapowiedż

Nędza i bogactwo, technologiczny rozwój i zastój, zezwierzęcenie i człowieczeństwo. Czynniki i zależności w konfliktach toczących się pomiędzy odmiennymi krajami i ich kulturami.

S.N.U.F.F. jest powieścią rozpatrującą konflikt między cywilizowanymi mieszkańcami Bizancjum/ Big Biz, a nieokiełznanymi Orkami/Urkami zamieszkującymi w kraju Urkana. Brutalne filmiki bez cenzury zwane jako S.N.U.F.F.: Special Newsreel / Universal Feature Film, przygotowuje pilot Damilola Karpov. Ich celem jest zaspokajanie potrzeb kultury Biznancjum. Pragnie ona określonej liczby ofiar do tworzenia obrazu obcego.


Bestsellerowa, olśniewająca, postapokaliptyczna powieść wskazująca wizjonerski punkt widzenia odnośnie do wojny i mediów.

S.N.U.F.F. - Wiktor PielewinPremiera 01.10.2018 roku
W ofercie przedsprzedaży - http://tylkorelaks.pl/757-snuff-9788381191715.html


Czołowy i topowy rosyjski prozaik nowego pokolenia, Wiktor Pielewin zyskał status jednego z najbardziej znaczących twórców światowej kultury.  Powieść S.N.U.F.F., która po raz pierwszy ukazała się na rynku wydawniczym w roku 2011, zachwyciła krytyków i czytelników. Odbiorców na całym świecie zafrapowało celne wizjonerstwo, które może stanowić opis współczesnych konfliktów.


Wiktor  Pielewin poprzez wielowątkową fabułę i celne aluzje poważnie odnosi się do tego, co dzieje się w dzisiejszym świecie. Fantastka zdaje się obrazem rzeczywistości układającym całość we frapującą antyutopię na temat kultury przyszłości. Aluzją wobec aktualnych konfliktów. Tę książkę należy  przeczytać.

Patronat nad książką objęli: Lubimyczytać.pl, BeGood.Art, Zażyj Kultury, itysiek.reads, Kuźnia Literacka, Fundacja Polonia Union,

Współpracujemy z

Virtualo

Virtualo to księgarnia internetowa oferująca szeroki dostęp do książek w formie cyfrowej.

Nietypowe recenzje Marty

Mój świat emocji odkryty w książkach

webook.pl

webook.pl

Kosz Z Tanimi Książkami

http://koszztk.blogspot.com/

Kulturalne rozmowy

Kulturalne rozmowy