Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Schizofrenia – lekcja życia

Uświadomienie sobie ogromu sfery duchowej występującej we wszechświecie i tego jak to wszystko współpracuje ze sobą jest ważne do osiągnięcia wolności duchowej i materialnej. Bowiem nie ma nic z przypadku na tym świecie. Im dłużej i wytrwalej podążasz wybraną drogą tj. drogą modlitwy tym bliżej jesteś swego celu, czyli spotkania z Bogiem. Autor danego tekstu spotkał się z Bogiem i mało tego został również koronowany złotą koroną na króla.

Każdy człowiek jest cenny w oczach bożych, nawet jeśli żyje w Twojej głowie. Z kolei paląc papierosy dajemy sygnał do istot niszczących, że mogą się na nas pastwić. Jest tak, ponieważ dym papierosowy to kadzidło szatana, które niszczy i zabija w nas życie i w końcu nasze życie również. Alkohol również jest taką rzeczą. Jego nagatywny wpływ jest nieco inny.

Umysł człowieka jest wielowymiarowy. Udowadniam to w tej pozycji. Wszelkie wymiary płyną poprzez nasze głowy. Tam również powstaje największe dzieło rąk boskich i ludzkich.

W książce wyszczególniłem najważniejsze rzeczy związane z psychiką ludzką. Znajdzie się tam takie zagadnienie jak: stymulanty-czyli społeczność umysłu, owiewki, środki płatnicze, pomysły. Nawet sens życia w schizofrenii jest wyszczególniony. Z kolei najważniejszym pytaniem jest: Czego uczy nas schizofrenia?

Polecam książkę każdemu kto chce zgłębić pogłębioną humanistykę. Jest to książka psychologiczna, która nie omija zagadnień filozoficzno – teologicznych. Jest też pracą odkrywczą na podstawie obserwacji myśli i własnych przemyśleń z nimi związanych.