Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

„Ta książka jest właśnie dla Was” – wywiad z Eweliną Lach

Wywiad z Ewelina Lach. Autorką powieści ,,My Savior”. To książka dla wszystkich lubiących literaturę erotyczną powiązaną z sensacją, wątkami kryminalnymi i dramatem.

Pani Ewelino, czytelnicy dopiero zaczynają Panią poznawać, dlatego na początek warto zapytać, czy zechce Pani  pokrótce przedstawić swą osobę? Opowiedzieć, co porabia na co dzień i jak spędza wolny czas?

Pochodzę z małej wioski niedaleko Gliwic. Gdy mam choć trochę wolnego czasu to zawsze zaglądam do książek. Czytam swoje ulubione powieści albo spędzam chwile wraz z mężem i córką.
Jest Pani osobą, która przeczytała wiele książek, nim spróbowała napisać własną. Proszę zdradzić, jak długo dojrzewało marzenie o pisaniu i czy trudni było je zrealizować? Wiadomo przecież, że debiutanci nie mają łatwo.

Tak jak wspomniałam w poprzednim pytaniu, w wolnym czasie czytam. Z zamiłowania spośród książek zawsze wybierałam literaturę erotyczną powiązaną z dramatem lub kryminałem. Napisanie własnej książki od bardzo dawna było moim marzeniem. Nie ukrywam, że sporo kapitału trzeba włożyć w to, aby wydać książkę. Dobre parę lat czekałam, aby moje marzenie się spełniło.

Udało się jednak. Debiutowałam książką „Propozycja i Jego Kłamstwo”. Jest to powieść obyczajowa. Od tego czasu dalej mam w głowie pełno pomysłów.. Stąd też w tym roku w formie ebooka ukazała się pozycja ,,My Savior”. Mam nadzieję, że uda mi się również wydać w formie papierowej.

cały wywiad na stronie:

http://autorzy365.pl/ta-ksiazka-jest-wlasnie-dla-was-wywiad-z-ewelina-lach_a5860

Ebook do kupienia: http://www.psychoskok.pl/produkt/my-savior-tom-i/

Współpracujemy z

Publio

Publio to księgarnia internetowa, w której można nabyć e-booki, audiobooki i e-prasę.

Zaczytany forever

Zaczytany forever

Lubimy czytać

Lubimy czytać

Poligon domowy

Poligon domowy

zaczytanaksiazholiczka

http://zaczytanaksiazholiczka.blogspot.com/