Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Ulotność chwili - Ilona Adamczyk - polecony tomik poezji

Ilona Adamczyk w tomiku wierszy pod tytułem Ulotność chwili z ogromnym wyczuciem podchodzi do tematu miłości. Nie koncentruje się tylko i wyłącznie na jej radosnym obliczu i szczęściu płynącym z bycia z drugą osobą. Wręcz przeciwnie, kładzie nacisk na umiejętność radzenia sobie z rozstaniem. Co nie jest wcale łatwe, bo alkohol przynosi ulgę tylko na chwilę, a w głowie tyle bolesnych wspomnień, fotografii i przedmiotów będących namacalnych dowodem obecności dotąd bliskiej nam osoby.

Choć początkowo wydaje się, że nie ma nadziei na pogodzenie się z bolesną sytuacją, to okazuje się, że prędzej czy później nadejdzie dzień, w którym znów zaświeci słońce i uwierzymy, że życie znów może mieć sens. Zbawienna w takiej sytuacji jest rola przyjaciela, który zawsze służy pomocną dłonią i gwarantuje wsparcie w trudnych dla nas chwilach. Refleksjom na temat życia cały czas towarzyszy przemijalność – nic nam nie jest dane za zawsze ani miłość matki, młodość, szczęście, ani zdrowie. Dlatego trzeba żyć chwilą i czerpać z życia jak najwięcej, ponieważ jak mówi sama autorka życie to dar.

więcej na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/ulotnosc-chwili/

Współpracujemy z

ProPosterus

Portal literacki Proposterus.com. Proposterus-to nowy wymiar kultury i sztuki.

Biblioteczka uchwycone chwile

Czytam i opisuję....

Zapiski spod poduszki

Zapiski spod poduszki

wywrota.pl

wywrota.pl

czytam.to

czytam.to