Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Zapowiedzi Wydawnictwa Psychoskok - sierpień 2019

Wracamy z książkowymi zapowiedziami naszego wydawnictwa – tym razem prezentujemy kilka propozycji na sierpień. Zarówno na ten upalny i słoneczny początek miesiąca, jak równie udany i niezapomniany koniec lata.Tym razem proponujemy:

"Zatrzymać czas" Stanisław Smoleński | kategoria: wspomnienia, listy|
data premiery: 15.08.2019

Jak żyć, aby pod koniec życia móc sobie spojrzeć w oczy? Niezwykła historia człowieka, walczącego z przeciwnościami losu.

Opowieść mająca na celu zachowanie wspomnień dla potomności, jednak nie tylko tych pięknych i radosnych, ale również trudnych i bolesnych. Nie tylko bowiem radość, ale również ból są tym, co kształtuje nas jako ludzi. Wartości rodzinne, praca, konieczność zdobywania środków na utrzymanie swoje i rodziny, chęć pięcia się po szczeblach kariery, osiągania sukcesów – to wszystko wpływa na to, jacy jesteśmy. Do tego dochodzą czasy, w których komuś przyszło żyć oraz wydarzenia polityczne. Czas wojny, okupacji, wyzwolenia i ludzie, którzy często okazują się bardziej podli, niż to sobie można wyobrazić.

Mimo wszystko wspomnienia zawarte w tej książce przesycone są optymizmem, ciepłem i często bardzo obiektywnym spojrzeniem na rzeczywistość.

Książka w sprzedaży - http://www.psychoskok.pl/produkt/zatrzymac-czas/

"Zaraź mnie dobrem" Jan Ratajczak | kategoria: poezja | data premiery: 14.08.2019
 

Dobro, pasje, marzenia, miłość… – to nie tylko pojedyncze, oderwane od siebie wyrazy, ale obrazy, które poeta z nich tworzy. Obrazy kameralne a zarazem intymne – jak intymne są uczucia i relacje.

Trzydzieści wierszy składających się na tomik Jana Ratajczaka można przeczytać jednym tchem, zwłaszcza gdy trafi się ktoś spragniony poezji. Można też dozować je sobie oszczędnie, delektując się każdym zwrotem, każdym porównaniem.

Każdy wiersz jest inny, ma w sobie prosty i szczery przekaz, autor liczy na to, że czytelnik poczuje w nich wartości które sprawią, że choć na chwilę zatrzyma się nad ich znaczeniem i zastanowi się nad ich głębszym przekazem.

Tytuł tomiku pochodzi od jednego z wierszy.

Książka w sprzedaży - http://www.psychoskok.pl/produkt/zaraz-mnie-dobrem/

"Sprawcy i ofiary. Pokłosie "Fatalnego turnusu" Jan Melerski | kategoria: kryminał, literatura obyczajowa| 
data premiery : 14.087.2019


Kontynuacja powieści „Fatalny turnus”. Nieporozumienia rodzinne, działania przestępcze, fałszerstwa i przekupstwa, śmiertelne wypadki.

Choć bohaterka powieści Jana Melerskiego jest prokuratorem i na co dzień to ona zajmuje się szukaniem i karaniem przestępców, tym razem sama stała się ofiarą napaści.

To wydarzenie stało się dla niej paradoksalnie źródłem obsesyjnych rozważań, czy sama swoim zachowaniem nie sprowokowała sprawców do agresji. Obsesja ta stała się na tyle silna i obecna w jej codziennym życiu, że odszedł od niej mąż, który nie mógł znieść uczestnictwa w codziennych rozmowach na temat tego, co by było, gdyby...

Sprawców nie wykryto, a Katarzyna wciąż nie potrafiła przestać myśleć o tym incydencie. Któregoś dnia w pokoju przesłuchań staje młody mężczyzna, w którym kobieta rozpoznaje sprawcę ataku sprzed lat. Jego twarz zapamiętała bardzo dobrze, bo to właśnie on złapał ją za nogę owej feralnej nocy na plaży w Stegnie...

Od tej chwili wydarzenia przybierają całkowicie nieoczekiwany obrót.


Książka w sprzedaży - http://www.psychoskok.pl/produkt/sprawcy-i-ofiary-poklosie-fatalnego-turnusu/


Współpracujemy z

Proza życia

Dzięki uprzejmości blogerów, informujemy o działaniach i nowościach wydawniczych.

Nietypowe recenzje Marty

Mój świat emocji odkryty w książkach

Zapatrzona w książki

Zapatrzona w książki

wprasa

Tu znajdziesz nasze ebooki.

Kosz Z Tanimi Książkami

http://koszztk.blogspot.com/