Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Grzegorz Szymborski

Grzegorz Szymborski
Strona autorska Grzegorza Szymborskiego- przeczytaj więcej

Grzegorz Szymborski - ur. 5 sierpnia 1995 roku, redaktor internetowego pisma „Kwartalnik Sarmacki” oraz licealnego magazynu czwartego Liceum Ogólnokształcącego „Czfura”. Z przekonania konserwatysta, liberał, neosarmata i racjonalista, w głębi duszy filozof i patriota, który swoją twórczością literacką chce pobudzić serca młodych Polaków. Od zawsze zainteresowany historią Polski, obecnie dumny przedstawiciel klasy humanistycznej i maturzysta u progu kolejnych życiowych wyzwań i wyborów.

Cytując słowa prof. dr hab. Stanisława Achremczyka "Szymborski okazuje się pasjonatem historii, podchodzi do niej emocjonalnie, co jest dużą wartością pracy. Swobodnie porusza się w realiach epoki. Pokazał talent pisarski, odwagę podejmowania trudnych tematów. Autor wraz ze swymi bohaterami, przeżywa owe czasy nadziei i rozczarowań. Praca jest debiutem pisarskim Szymborskiego. Jest ona z pogranicza literatury faktu, reportażu, eseju historycznego, a zatem warsztatowo ujawnia dodatkowe zdolności Autora."

Książki autora

Wolność niejedno ma imię - okładka

Współpracujemy z

Nietypowe recenzje Marty

Mój świat emocji odkryty w książkach

BookHunter.pl

BookHunter.pl

Kobiece recenzje

Kobiece recenzje

czytam.to

czytam.to

Poligon domowy

Poligon domowy