Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Bierz plecak i lecimy

„Bierz  plecak i lecimy” to książka dla młodzieży o ludziach, którzy właśnie  ukończyli szkoły średnie, przed nimi pytanie, co robić dalej?

Głównymi  bohaterami jest piątka przyjaciół, która zna się ze sobą od  dzieciństwa. Dobrze się ze sobą dogadują, choć nie obywa się bez spięć.  Najstarszy z nich to Karol, sprawiający wrażenie wszystkowiedzącego.  Najmłodsza z nich jest Jolka, która zakończyła swoją edukację na szkole  zawodowej. Wiktor i Malwina marzą o studiach. Przemek natomiast leczy  swoją duszę po rozstaniu z dziewczyną. Dużo rozmyśla, aż w końcu postanawia zająć się swoim hobby, którym jest struganie w drewnie, na poważnie.

Akcja  toczy się tuż po rozdaniu świadectw szkolnych. Jest piękna pogoda  przeplatana deszczem. Przyjaciele spędzają wspólnie wakacyjny czas, wykorzystując do tego celu okolice Tomaszowa Mazowieckiego, w którym  mieszkają na co dzień. Spotykają ich różne przygody, dobre i te złe, które potrafią być niebezpieczne.  Ważne jest to, że bohaterowie wyciągają z  nich wnioski i w przyszłości zechcą unikać podobnych sytuacji.

Nie  zawsze cała piątka spędza ze sobą czas. Młodzi prowadzą również własne  życie, w którym jest miłość i pragnienia. Są też nieporozumienia, tak  jak to zdarza się w prawdziwym życiu i najlepiej, gdy nauczą się je  łagodzić.

Więcej informacji na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/bierz-plecak-lecimy


Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

https://pl-pl.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok