Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Pąk szkarłatnej róży

Pąk szkarłatnej róży - okładka
„Pąk szkarłatnej róży” autorstwa Tadeusza Sałka, to historia młodej, dziewiętnastoletniej dziewczyny Ewy, która po bezskutecznych próbach poszukiwania pracy w Polsce, jako opiekunka do dzieci decyduje się na podjęcie pracy w Niemczech. Dziewczyna zaaferowana propozycją pracy nie dostrzega subtelnych sygnałów dawanych przez pośredniczkę, które mogłyby świadczyć o tym, że pojedzie do pracy, ale w zupełnie innym charakterze. Naiwna w swej dziewczęcej niewinności, decyduje się na wyjazd. Myśli tylko o zarobieniu pieniędzy, które podreperują rodzinny budżet. Na miejscu szybko okazuje się, że będzie inaczej. „Zamykane przez wychodzącą Turczynkę drzwi wydały odgłos zatrzaskującego się zamka. Przerażona dopadła do nich. Szarpała na próżno. Były zamknięte. Przerażona patrzyła po otaczających ją ścianach, czy gdzieś nie znajdzie się możliwość wyjścia. Sama nie wiedziała dlaczego, ale chciała stąd uciekać. Nie wiedziała, lecz instynktownie wyczuwała grożące jej tutaj niebezpieczeństwo. Po chwili dopiero zorientowała się, że światło, które wypełnia ten pokój, jest sztucznym światłem zapalonej żarówki.” Czy Ewie uda się wydostać z tego przerażającego ją miejsca? Jak potoczą się losy młodej Polki na obczyźnie? Przekonajcie się sami.

Pąk szkarłatnej róży

Recenzje, opinie:

http://zksiazkawdloni.blogspot.com/2014/09/pak-szkaratnej-rozy-tadeusz-saek.html

http://pulchralibra.blogspot.com/2014/09/stracone-marzenia-pak-szkaratnej-rozy.html


http://www.subiektywnieoksiazkach.pl/2014/08/pak-szkaratnej-rozy-tadeusz-saek.html

http://recenzjemystic.blogspot.com/2014/08/tadeusz-saek-pak-szkaratnej-rozy.html


Dostępna w

Autor książki

Tadeusz Sałek

Tadeusz Sałek

Tadeusz Sałek - autor książki "Pąk szkarłatnej róży". Autor przedstawia losy młodej dziewczyny, Ewy, która zniechęcona brakiem...

Współpracujemy z

Subiektywnie o książkach

Subiektywnie o książkach - recenzje

Książka Mój Świat

Blog osobisty Pauliny Wiśniewskiej

Aleksandrowe myśli

Aleksandrowe myśli

Zapiski spod poduszki

Zapiski spod poduszki

Czytadełko

Czytadełko