Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Dotrę do Ciebie

Dotrę do Ciebie - okładka

Annabel nie umie się pogodzić z rozwodem rodziców. Czuje, że ojciec ją zdradził, a z matką nie może się dogadać. Na domiar złego musi się przeprowadzić do babci i tam rozpocząć nowy etap w życiu. W pełnym życzliwości i ciepłych wspomnień otoczeniu Annabel próbuje na nowo poukładać sobie życie. Ale czy serdeczność najbliższych kobiet wystarczy? Wrażliwa dziewczyna szuka ukojenia w kontaktach ze swoimi nowymi rówieśnikami, nieoczekiwanym wsparciem staje się znajomość z intrygującym chłopcem Simonem, która z czasem zamienia się w przyjaźń a może w coś dużo głębszego?

Debiutanckie dzieło młodej dziewczyny występującej pod pseudonimem Ann Justine Reveur reprezentuje naprawdę bardzo dobry poziom literacki. Styl narracji urzeka prostotą i lekkością przekazu. Autorka porusza w niej moc ważnych w tym wieku tematów, które odnajdziemy także w innych książkach tego typu. Opisuje je w sposób ciekawy, żywy i wiarygodny. Przedstawia wiele zróżnicowanych postaci, umiejętnie buduje napięcie i zaskakuje rozwojem akcji.


Dotrę do Ciebie

Dostępna w

Autor książki

Ann Justine Reveur

Ann Justine Reveur

Pod pseudonimem Ann Justine Reveur kryje się pewna nastolatka, mająca upodobanie do tajemniczości. Oprócz stawiania pierwszy...