Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Poradnik Konkursowicza

Poradnik Konkursowicza - okładka
Zbigniew Trzcionkowski - specjalista od konkursów i loterii postanowił podzielić się z nami tą niewątpliwie interesującą wiedzą pisząc w prosty i przejrzysty sposób „Poradnik Konkursowicza”. O graniu i wygrywaniu wie prawie wszystko. Przez ostatnie 8 lat wygrywał mniejsze lub większe nagrody we wszystkich rodzajach konkursów i loterii. Z wykształcenia informatyk, magister fizyki teoretycznej.
Ważna wskazówka dla tych, którzy nie czytają regulaminów co niestety staje się pułapką dla wielu graczy, którzy byli już prawie bliscy wygranej: „Czasem w regulaminie zapisany jest dość długi czas przechowywania kodów, co może być kłopotliwe np. w przypadku tłustych papierków z margaryny. Możesz uznać, że te terminy są mocno przesadzone, ale zawsze zanim wyrzucisz opakowania / kody / paragony przynajmniej zaczekaj na wyniki. Wiele osób nie ma pokrycia np. w paragonach na wszystkie swoje wygrane i możemy się załapać jako zwycięzcy rezerwowi. Czasami nawet zwycięzców rezerwowych zabraknie…”
O tych i innych pułapkach czyhających na biorących udział w konkursach dowiemy się sięgając po książkę pt. „Poradnik Konkursowicza”, która w prosty czytelny sposób przekaże nam źródło cennych informacji.
Poradnik konkursowicza

Dostępna w

Autor książki

Zbigniew Trzcionkowski

Zbigniew Trzcionkowski

Zbigniew Trzcionkowski w swoim "Poradniku Konkursowicza" dzieli się swoją unikalną wiedzą i doświadczeniem, przedstawiając pos...