Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Ludzie w kłopotliwych miejscach

Ludzie w kłopotliwych miejscach - okładka

„Ludzie w kłopotliwych miejscach”– Men in Embarrassing Places  to niewątpliwie książka będąca odkrywaniem prawdy o ludzkości, o pochodzeniu człowieka. Dotychczasowe dogmaty zostają w niej podważone Kolejnym mitem opisywanym przez Jonathana Graya jest darwinowska teoria ewolucji oraz teoria dotycząca przetrwania gatunków (której to Darwin wyparł się pod koniec swego życia). Autor spekuluje na temat ewolucji człowieka, wskazując ogromne braki i nieścisłości, które całkowicie przeczą tej tak popularnie lansowanej teorii.

Jonathan Gray udaje się w różne miejsca, gdzie bierze udział bądź jest świadkiem odkryć archeologicznych, które podważają dotychczasową teorię dotyczącą tego, że człowiek pochodzi od małpy świadczy o tym chociażby znaleziona skamieniałość człekokształtnej czaszki, zwana czaszką 1470, która została odkryta przez Richarda Leakey'a w Kenii, w sierpniu 1971 r. Odkrycie to spowodowało wielkie zamieszanie w środowisku paleontologów, którzy tak ślepo zawierzają darwinowskiej teorii. Należy także dodać, że nawet w przypadku gdyby była to czaszka któregoś z naczelnych, to znalezienie jej w warstwie Karbonu a więc na długo przed dinozaurami, było by wielkim skandalem naukowym gdyż Teoria Ewolucji konsekwentnie wmawia nam, że w tym okresie nie istniały żadne wyżej rozwinięte ssaki. Coraz więcej danych z wielu dziedzin nauki potwierdza fakt, że ludzkość została ustanowiona od razu w pełnym kształcie, a nie jako forma życia wyłaniająca się w wyniku przypadkowego procesu ewolucji na przestrzeni długiego czasu.

Fascynująca książka, napisana zarówno dla laików jak i specjalistów, zdobiona ciekawymi zdjęciami, wykresami, które czynią ją jeszcze bardziej wiarygodną. Sumiennie przeprowadzone badania oraz umiejętnie skonstruowana, w płynnym stylu, który zaprasza Czytelników do odkrywania “ukrytej historii człowieka”


Ludzie w kłopotliwych miejscach

Dostępna w

Autor książki

Jonathan Gray

Jonathan Gray

Odkrywca, archeolog i autor jednych z najbardziej poczytnych książek na świecie, który przemierzył świat, zbierając dane o sta...

64 niewyjaśnione sekrety starożytności - okładka
Sekrety umarlaków - okładka
Bogactwa króla Salomona - okładka
Co się stało z wieżą Babel? - okładka
Zaginiony świat gigantów - okładka
Zabroniony sekret - część 1. Twoja skradziona przyszłość - okładka
Zabroniony sekret - część 2. Twoja skradziona przyszłość - okładka
Więcej sekretów umarlaków - okładka
Zagubione cywilizacje czyli wielki szok datowania! - okładka