Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Proza życia w realu

Proza życia w realu - okładka

Chęć pisania skłania autora do uwieńczenia swych myśli na papierze. Dotyczą one rzeczy ważnych i powszechnie znanych. Zbiór poglądów na temat otaczającej nas rzeczywistości ma za zadanie rozbudzić umysł czytelnika i skłonić go do zastanowienia się nad kwestią życia i ludzkiego przemijania.

Publikacja stanowi kontynuację przemyśleń pisarza w znacznie szerszym aspekcie pojmowania świata niż to miało miejsce dotychczas. Nie są one pozbawione przeżyć bolesnych, nierzadko traumatycznych, po których pozostają widzialne i niewidzialne blizny. Sprawy, które autor porusza dotyczą m.in. problemów sprawowania władzy, pełnienia służby żołnierskiej poza granicami kraju, praw człowieka czy spraw religijnych. Pisarz podgląda życie i opisuje je właściwie takim, jakim ono jest. Nie czyni zabiegów upiększających, które mogłyby je zniekształcać, przez co oddaje w ręce czytelnika prawdziwie rzetelny obraz tego, co go otacza.

Autor książki pt. "Proza Życia w Realu" to urodzony 28 kwietnia 1958 roku w Białej Podlaskiej były wojskowy, któremu bogaty wachlarz zainteresowań i umiejętności pisarskich pozwolił sięgnąć po pióro. Artur Artecki - bo o nim tu mowa - daje tym upust swojej przemożnej chęci pisania oraz wyrażania siebie w słowie pisanym. Jako szczęśliwy mąż i ojciec poszukuje spełnienia również na płaszczyźnie literackiej. Czyni to z dużym powodzeniem, ponieważ twórczość ta spotyka się z wielkim uznaniem.


Proza życia w realu

Dostępna w

Autor książki

Artur Artecki

Artur Artecki

Autor książki pt. "Proza Życia w Realu". Urodzony 28 kwietnia 1958 roku w Białej Podlaskiej były wojskowy, któremu bogaty wach...