Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Siedem dni

Siedem dni - okładka
Niezwykła opowieść o prawdziwej przyjaźni, która okazała się silniejsza niż śmierć, o miłości ponad życie, poświęceniu, walce o lepszą przyszłość.

Wiktor to bardzo zdolny młody człowiek, który nigdy nie czuł wsparcia ze strony rodziców. Rozpoczął więc życie na własny rachunek, wyprowadził się do Ameryki, poznał dwóch kumpli i postanowili we trójkę szybko i bez wysiłku zdobyć pieniądze, oczywiście nielegalnie. Pewnego dnia wydarzyło się jednak coś, przez co życie całej trójki diametralnie się zmieniło. Wylądowali w więzieniu, ale Wiktor, dzięki swoim umiejętnościom komputerowym, otrzymał życiową szansę – zaproponowano mu pracę w NASA. I w tym momencie rozpoczęło się jego nowe, szczęśliwe życie: świetna praca, awans zawodowy, miłość, żona, dziecko, nowi przyjaciele (choć o kumplach tkwiących w więzieniu nigdy nie zapomniał). Sielanka nie może jednak trwać zbyt długo, a szczęście okazuje się przelotną chwilą, gdyż właśnie wtedy, gdy wydawało się, że nic złego nie może się wydarzyć, a jego życie jest poukładane, okazało się, że do Ziemi zbliża się ogromna asteroida, świat skończy się za siedem dni, a jedyna szansa na przetrwanie to dotarcie do rakiety kosmicznej, która wybrańców zabierze na stację kosmiczną, gdzie rozpoczną nowe życie. Jednak, jak łatwo się domyślić, nie tylko Wiktor i jego rodzina postanowili ocalić się od zagłady i zmierzą do promu kosmicznego. Droga okazuje się niezwykle niebezpieczna, obfitująca w wiele przygód, a finał…

Książka w ofercie sprzedaży:
https://www.psychoskok.pl/produkt/siedem-dni/

https://tylkorelaks.pl/1000-siedem-dni.html 
Recenzje i opinie:

Dostępna w

Autor książki

Współpracujemy z

Publio

Publio to księgarnia internetowa, w której można nabyć e-booki, audiobooki i e-prasę.

Portal kulturaonline.pl

Portal kulturaonline.pl jest serwisem internetowym prowadzonym przez firmę Kulturaonline.pl

Biblioteczka uchwycone chwile

Czytam i opisuję....

Lubimy czytać

Lubimy czytać

czytam.to

czytam.to