Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Podróż do świata dziecka

Podróż do świata dziecka - okładka
Podróż do świata dziecka to poradnik, który ma na celu pokazanie rodzicom, jaki może być świat dziecka o zaburzonych zmysłach. Dziecko jako narrator uświadamia rodzica jak wygląda jego świat, gdy nie wszystko działa tak jak powinno. Książka porusza temat aktywności sensorycznej dziecka, a rodzice dowiadują się więcej na temat 10 zmysłów, jakie posiada każdy człowiek. Zmysły oraz ich integracja, czyli rozwój, stanowią nieodłączny element prawidłowego funkcjonowania każdego z nas. Natomiast, aby zrozumieć ich działanie oraz wspierać dziecko gdy jego odczuwanie, przeżywanie oraz doświadczanie może być zaburzone, stanowi klucz do zrozumienia pewnych zachowań, reakcji u dziecka. Zdobywanie wiedzy na temat otaczającego nas świata nie należy do łatwych zadań, szczególnie gdy dziecko może mieć kłopot z jego prawidłowym odczytywaniem.

Każdy z nas jest wyjątkowy, skrywa w sobie niesamowite talenty dlatego dajmy dzieciom o zaburzonych zmysłach również szansę ich odkrycia.

Poradnik z dużą dawką wiedzy, która wprowadza rodzica w temat integracji sensorycznej oraz ekspresji sensorycznej. Wczesne podejmowanie działań to inwestycja na poczet dorosłego życia dziecka. Naszym zadaniem jest wspierać dzieci w rozwijaniu ich zmysłów oraz dać im szansę na lepsze poznanie siebie.

Patronat nad książką objęli: Czytamy Mamy, Mama wśród książek, AgaKusiCzyta – Agnieszka Kusiak, Papierowy bluszcz

Ebook w ofercie sprzedaży

https://coczytamy.pl/ksiazki/podroz-do-swiata-dziecka

https://www.psychoskok.pl/produkt/podroz-do-swiata-dziecka/

Recenzje i opinie:

http://autorzy365.pl/zadbaj-o-zdrowie-swojego-dziecka_a7092

https://www.instagram.com/p/Ce6iaoesZaH/


Dostępna w

Autor książki

Monika Skaja

Monika Skaja

Inicjatorka oraz współtwórca SGM-Kids oraz GetDirty®, praktyk, lingwista oraz pedagog. Pomysłodawca oddolnego ruchu wsparcia rod...

Współpracujemy z

tuWroclaw.com

Portal tematyczny miasta Wrocław, zawierający najświeższe wiadomości z miasta

Biblioteczka uchwycone chwile

Czytam i opisuję....

Recenzje Silvany

Recenzje Silvany

eKulturalni.pl

eKulturalni.pl

Wirtualny Wydawca

http://wirtualnywydawca.pl