Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Podróż przedślubna

Podróż przedślubna - okładka
Do ślubu nie doszło, ponieważ dzień wcześniej narzeczona oznajmiła Adamowi, że zmieniła zdanie. W podróż poślubną postanowił pojechać sam, bo drugi bilet sprzedał na internetowej aukcji. Jakież było jego zdziwienie, kiedy na miejscu zastał w wynajętym domku kobietę i jakby tego było mało, noszącą to samo nazwisko co on!

Okazało się, że to samo nazwisko było zupełnym przypadkiem, a pani kupiła sprzedane przez niego miejsce, tylko w biurze nikt nie wziął pod uwagę, że w jednym domu kwateruje dwoje całkiem obcych sobie ludzi.

Interwencja u przedstawicielki biura podróży nic nie dała, więc od pierwszego dnia zaczęło się niełatwe życie pod jednym dachem. Utrudnione nie tylko przez traumę porzuconego narzeczonego ale i ciężkie przejścia zdrowotne jego żony-nie-żony, która krótko przed wyjazdem z Polski przeszła operację usunięcia oponiaka, chowa więc przed światem ogoloną na łyso głowę.

Patronat nad książką objęli: Fajne książki do czytania, Sztukater, Portal dlaLejdis.pl, Oaza recenzji Mirki Dudko, AgaKusiczta


Książka w ofercie sprzedaży:

https://www.psychoskok.pl/produkt/podroz-przedslubna/


Recenzje i opinie:

http://autorzy365.pl/podroz-przedslubna-powiesc-pisana-sercem_a7176

https://dlalejdis.pl/artykuly/podroz-przedslubna-recenzja

Dostępna w

Autor książki

Ewa Lenarczyk

Ewa Lenarczyk

Ewa Lenarczyk z domu Borkowska, z rodu Jasińskich po kądzieli. Urodziłam się pod znakiem Ryby w 1956 roku w Elblągu. Jestem szc...

Pod innym niebem - okładka
Za moje krzywdy - okładka
Po szczeblach drabiny - okładka
Przeklinam to miasto Tom I - okładka
Przeklinam to miasto Tom 2 - okładka

Współpracujemy z

Portal DOKiS.PL

Dolnośląska Kultura i Sztuka DOKiS.PL. System prom. inf. i kalendarz imprez kulturalnych

Biblioteczka uchwycone chwile

Czytam i opisuję....

Zasypana książkami

Zasypana książkami

Czytadło

Czytadło

halmanowa

http://www.halmanowa.pl/