Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Amerykański sen

Amerykański sen - okładka
Jeśli szukasz nietuzinkowej prozy miłosnej, dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie wybór miniatur, które w różnoraki sposób ukazują, czym jest kochanie i jaki wpływ na nie ma Przeznaczenie, jako siła determinująca ludzki los. Bowiem są tu utwory mówiące o miłości spełnionej, inne o takiej, której nie dane było zakończyć się happy endem, są też w końcu i takie, ukazujące, jak kochanie może stać się czymś wynaturzonym, dalekim od piękna tego uczucia. A w tle jest Los, który raz pobłogosławi, innym razem okaże się podłym graczem.

Autor zgrabnie balansuje od nastrojów ciepłych i sielankowych, po te mroczne i odarte z magii, jaka towarzyszy uczuciu. Jednakże za każdym razem natychmiast od pierwszych zdań wciąga w swój świat i trzyma w nim aż do ostatniego zdania, jako że utwory są tak skonstruowane, by nic nie było w nich oczywistego, by gdzieś istniał pierwiastek tajemnicy.

Proza dla miłośników głębokich, przemyślanych historii, wielopłaszczyznowych i niejednoznacznych.

Dostępna w

Autor książki

Michał Majewski

Michał Majewski

Nazywam się Michał Majewski, jakiś czas temu przekroczyłem magiczną granicę 40-tki, jestem lektorem języka angielskiego i tłum...

Czarny skorpion - okładka
Kiedy kochasz kobietę - okładka
Zaśpiewaj mi Elvisa Michał Majewski - okładka