Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Manufaktura snów

Manufaktura snów - okładka

Poprzez poszczególne, zebrane w tomiku wiersze, poeta prezentuje swoją wizję świata. Czytelnicy, którzy sięgną po pozycję, będą mogli ją poznać. Należy przygotować się na silne, nie zawsze przyjemne doznania. Jako post-turpista i neo-turpista autor stroni bowiem od przesłodzonych, nierzeczywistych wizji, by skłaniać się w stronę naturalizmu


Rzeczywistości, która jak wiemy, pełna jest brzydoty i cierpienia. Nasz świat to przecież nie wymarzony Eden, ale podupadająca moralnie „kraina”, w której większość zasad już dawno straciła znaczenie.Egzystencjalna tematyka to gwarancja, że każdy odnajdzie w tomiku wiersz skłaniający do głębszych refleksji. Z całą pewnością rozbudzą się w nas silne emocje, które nie pozwolą na obojętność wobec poruszonych zagadnień. Jak to bowiem w przypadku poezji bywa, nawet najmniejszy rozmiarowo wiersz może zapaść w naszej pamięci.

Tomik kończy się niezwykle ciekawym poematem, w którym autor pokazuje niezwykłe miejsce – miejsce, w którym energia przodków każdego dnia zderza się z energią dobrą i złą tych, którzy to miejsce odwiedzają. 


Książka dostepna tutaj http://tylkorelaks.pl/815-manufaktura-snow-9788381194778.html

Recenzja książki:

https://www.instagram.com/p/BwKXxaOB5vk/

http://ksiazkowewino.blogspot.com/2019/06/manufaktura-snow-adam-kadmon.html

Dostępna w

Autor książki

Adam Kadmon

Adam Kadmon

Adam Kadmon pisze o sobie, że jest publicystą, blogerem i „cichym poetą”. Sugeruje to, że poezja nie jest dla niego pierwszopl...

Holy Island. Szlaki Przełajowe - okładka
Kapitel - okładka
Mannerheim – Lozanna. Swoją Drogą - okładka
Inna legenda. Rejestr artefaktów - okładka