Wydawnictwo psychoskok

Newsletter Wydawnictwa Psychoskok

Zapisz się do newslettera , a otrzymasz informację o naszych nowościach, promocjach,aktualnościach i spotkaniach z autorami.

Bardziej być

Bardziej być - okładka
Bardziej być to zbiór wierszy tworzących spójną opowieść o współczesnym człowieku i jego problemach. Kobiecy podmiot liryczny, boleśnie doświadczony przez bliską osobę, zwierza się czytelnikom ze swoich największych traum.Samotna kobieta balansuje na granicy życia i egzystencji czuje się nikomu niepotrzebna, zepchnięta na margines życia. Powoli jednak rodzi się w niej nadzieja i nabiera siły, by po raz pierwszy i być może ostatni zrobić coś dla siebie. Wybiera podróże, co oczywiście jest również swoistą metaforą samopoznania (wędrówka w głąb siebie).

W lirycznych pocztówkach Eliza Segiet oddaje zarówno piękno, egzotykę i niebanalne historie opisywanych zakątków, jak i snuje gorzką refleksję na temat kondycji współczesnego świata. Poetka śmiało opowiada o wszystkich naszych wadach, wliczając w to widmo katastrofy ekologicznej czy zatracanie się w życiu wirtualnym. Jak zwykle u autorki bywa, na pierwszym miejscu zawsze stoi Człowiek i to wokół jego spraw krążą wszystkie liryczne opowieści.

Książka w sprzedaży na stronie:

http://tylkorelaks.pl/878-bardziej-byc.html

http://www.psychoskok.pl/produkt/bardziej-byc/ 


Recenzje, opinie:

https://dajprzeczytac.blogspot.com/2020/02/bardziej-byc-eliza-segiet.html 

https://www.facebook.com/RecenzjeAgi/photos/a.421097398096407/1388529081353229 

http://dlalejdis.pl/artykuly/bardziej_byc_recenzja

https://mojaprzestrzenkultury.pl/archiwa/529
Dostępna w

Autor książki

Eliza Segiet

Eliza Segiet

Eliza Segiet – absolwentka studiów magisterskich Wydziału Filozofii, studiów podyplomowych – Wiedza o Kulturze i Filozofia, Pra...

Nieparzyści - okładka
Bezgłośni - okładka
Zmyślenia - okładka
Przebudzenie - okładka